LOGO
×

Hakkımızda

Uluslararası ticaretin  ithalatcı , ihracaatcı firmaların doğru pazarda, doğru ürünle, doğru fiyatlama ile zaman yönetiminin etkili şekilde kullanılarak yapılmasının önemini biliyor ve uyguluyoruz.
  •  Vizyonumuz
Eğitim, öğretim, araştırma kalitesi ve işbirlikleri ile ilk sıralarda tercih edilen, Türkiye’nin uluslararası ticaret politikalarının oluşumunda ve uygulanmasında etkin şekilde görev alan, küresel toplum ve iş dünyasına katma değer sağlayan, evrensel değerlere saygılı, değişimi izleyen ve mensubu olmaktan onur duyulan bir bölüm olmaktır. Güvenilir, güçlü, saygın olan, kendi alanında uzman olarak kabul edilen lider bir şirket olmaktır.
  • Misyonumuz
Uluslararası ticaret ortamını analiz etmek, fırsat ve tehditleri öngörmek, süreçleri yönetmek üzere; esnek, açık fikirli ve uluslararası profile sahip araştırmacı, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek. 
Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan, bilgi ve deneyim birikimi olan, dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan, müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendiren, çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan, ilkeli, şeffaf ve katılımcılarıyla paylaşmayı seven bir kurum olmaktır.
upload/13/wbhe_istockphoto-655041432-170667a.jpg